УКРАЇНА

Марушевська: Офіційних звинувачень у корупції з боку ДФС я не отримувала

29 грудня, 2016 21:09
УКРАЇНА/Марушевська: Офіційних звинувачень у корупції з боку ДФС я не отримувала
Зберегти
Вигляд
lead
Екс-керівниця Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що не отримувала жодних офіційних звинувачень щодо вчинення нею корупційних дій.

Екс-керівниця Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що не отримувала жодних офіційних звинувачень щодо вчинення нею корупційних дій.

Про це вона сказала в ефірі Громадського.

За її словами, звинучення з боку голови Державної фіскальної служба Романа Насірова є безпідставними.

«Це типовий фарс від пана Романа і тих, хто покриває його на вищих рівнях. Тобто, це цілком безпідставні звинувачення. На мою думку, єдине питання, яке нам варто обговорювати в цьому контексті, це чому кримінальні справи щодо корупції не порушені щодо пана Насірова. Тому що той стан в якому є українська економіка, та шалена збіднілість внаслідок бездумної фіскальної політики і всі ті контрабандні потоки, які дуже швидко відновились, після того як він поставив нових керівників на Одеській митниці — вони є підставою для того, щоб ставити питання про кримінальні справи щодо керівника ДФС», — заявила Марушевська.

Нагадаємо, що Насіров заявив, що фіскальна служба почала розслідування проти Марушевської у зв'язку з тим, що під її керівництвом відбувалося заниження ціни товарів та інші порушення.

«Я про існування цієї перевірки нічого не знаю, тому що ніяких офіційних звинувачень висунуто не було. Тому ніяких планів і якось звертати увагу на це я не планую», — додала екс-керівниця Одеської митниці.

Зауважимо, що 2 листопада Марушевська звітувала про те, що Одеська митниця перевиконала план жовтня на 137,9 мільйонів гривень.

14 листопада Марушевська заявила, що йде у відставку, оскільки «всі інструменти реформування на регіональному рівні вичерпані». 

Раніше в ефірі «Громадського» вона заявила, що уряд досі не затвердив реформування митниці, зокрема, щодо підвищення зарплат співробітників.

А в серпні голова ДФС Роман Насіров сказав в інтерв'ю Громадському, що Марушевську можуть звільнити після аудиту Одеської митниці.

Пов`язані новини