Кіностудія Marvel запустила промо-сайт «Капітан Марвел» в стилі 1990-х для реклами майбутнього фільму. Прем'єра стрічки в Україні очікується 7 березня.

Дія майбутнього фільму Marvel «Капітан Марвел» відбувається в 1995 році. Написи на сайті виконані шрифтом Comic Sans, а значну частину сторінки займають найпростіші гіфки. Проте сайт тільки на вигляд застарілий, насправді він використовує нові технології, яких у 1995 не існувало. Це, зокрема, зауважив старший редактор The Verge Дітер Бон.

Він зазначив, що сторінка з усіма анімаціями «важить» понад 10 мегабайт. Оскільки у 1995 році найшвидший модем підтримував швидкість 28 кілобіт в секунду, цей сайт завантажувався б приблизно вічність.

Дизайн сайту побудований на CSS-стилях. Редактор The Verge наголосив, що вони з’явилися наприкінці 1996 року, а 1995 році інтернет складався виключно з картинок — без будь-яких стилів.

Також відзначають, що сайт побудований на JavaScript, однак цю мову почали широко використовувати у веб-розробці лише після 1996 року. Саме тоді JavaScript почали підтримувати браузери NetScape й Internet Explorer 3.

Журналіст вибачився перед користувачами за те, що викрив недоліки, й закликав насолодитися сайтом. Він додав, що не варто намагатися відкрити його в емуляторі NetScape Navigator, який був найпопулярнішим браузером в 90-х, оскільки сторінка просто не завантажиться.

Нагадаємо, у грудні 2018 року з'явився перший трейлер четвертої частини «Месників».

Матеріал доповнюється
Поділитись: