УКРАЇНА

«Масандра» хоче постачати вино на окупований Донбас з анексованого Криму

УКРАЇНА/«Масандра» хоче постачати вино на окупований Донбас з анексованого Криму
Зберегти
Вигляд
lead

Захоплений в Криму виноробний комбінат «Масандра» планує налагодити експорт вина у самоназвані «ЛНР» і «ДНР», повідомляється на сайті підприємства. У планах підприємства налагодити експорт вина ще й в Південно-Східну Азію.

Також зазначається, що «Массандра» відправила 20-тонну партію столового вина на експорт. Продукцію доствили в Білорусь і вже відвантажили в торговельні мережі Бреста.

За інформацією прес-служби, зокрема, були відправлені 15600 пляшок дев'яти марок сухих і напівсухих вин: «Кокур», «Шардоне», «Перлина Масандри» (біле і червоне), мускати напівсолодкі, а також дві марки марочних сухих вин - столове червоне  Алушта»і совіньон «Алушта».

У грудні минулого року в анексованому Криму «Массандра» виставила на продаж близько 13 000 пляшок колекційних вин врожаю, починаючи з 1935 і закінчуючи 2005 роком.

У Мінагрополітики України нагадали, що особи, які незаконно працюють на керівних посадах захопленого в Криму заводу «Масандра» нестимуть кримінальну відповідальність за знищення колекції унікальних вин.

Прокуратура Криму, яка працює на території материкової України, порушила справу через розпродаж колекції вин.

Печерський районний суд Києва дозволив прокуратурі Криму затримати й арештувати так званого директора «Массандра» Яніну Павленко.

Пов`язані новини