Boring Company Ілона Маска долучилася до конкурсу на будівництво високошвидкісної пасажирської лінії, що зв'яже центр Чикаго з аеропортом O’Hare.

Boring Company Ілона Маска долучилася до конкурсу на будівництво високошвидкісної пасажирської лінії, що зв’яже центр Чикаго з аеропортом O’Hare.

Про це Маск написав у Twitter.

«Boring Company спроектує, побудує й керуватиме швидкісною лінією, що з’єднає центр Чикаго з аеропортом O’Hare».

Раніше мер Чикаго Рам Емануель оголосив конкурс на будівництво високошвидкісної лінії, яка зможе доправляти пасажирів з центру міста до аеропорту за 20 хвилин — це щонайменше вдвічі швидше, ніж сьогодні.

Поїздки з центру міста до аеропорту наразі досить дорогі, приміром, таксі обходиться в понад 60 доларів.

Технологія тунелю відрізнятиметься від звичайних Hyperloop, вона буде без вакууму всередині — для коротких маршрутів утрати на тертя повітря будуть невеликими, написав Маск, відповідаючи на питання користувача Twitter.

Він зазначив також, що наразі не відомо, чи використовуватимуть рейки, але для перевезення пасажирів точно візьмуть капсули, які рухатимуться за допомогою електрики.

Конкурс триватиме до 23 січня, відтак влада Чикаго обере найкращого кандидата.

Раніше штат Меріленд дозволив компанії The Boring Company Ілона Маска побудувати другий тунель Hyperloop біля шосе між Балтимором і Вашингтоном.

Поділитись: