ENRU

Маск пообіцяв Австралії побудувати енергосховище за 100 днів: Tesla випереджає терміни

Компанія Ілона Маска Tesla випереджає обіцяний засновником термін у 100 днів на побудову енергосховища в Австралії. Маск свого часу пообіцяв країні, що або його компанія вкладається у ці терміни, або робота буде безоплатною.

Про це повідомляє Bloomberg.

У березні віце-президент Tesla Ліндон Раво заявив, що американська компанія зможе побудувати таку станцію, яка вирішить проблеми з енергетикою у південній Австралії. І ці роботи будуть виконані за 100 днів.

У той же час Австралія уточнила вже у самого Маска, чи це реальні цифри, аби побудувати сховище у такі короткі терміни. І якщо компанія погодиться — співзасновник австралійської компанії Atlassian Майк Кенон-Брукс допоможе з фінансуванням.

Маск підтвердив, що для Tesla 100 днів є реальним терміном і при цьому пообіцяв, що якщо вони не впораються — роботи будуть для Австралії безкоштовними.

Наразі Tesla вже випереджає заплановані терміни. Очікувалося, що енергосховище за планом буде готове вже у грудні, коли в Австралії найбільше енергоспоживання.

«Аби зробити це — треба дійсно щось дивовижне. Ви наміть не можете переробити вашу кухню у такі терміни. І це є прекрасним прикладом для всього світу, що може бути зроблено за цей час — ред.)», — заявив Ілон Маск.

Як відомо, Ілон Маск за п'ять місяців став багатшим на 6 мільярдів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram