Правопорядок на матчі київського «Динамо» та турецької команди «Бешикташ» забезпечуватимуть близько 200 правоохоронців, в тому числі службовці Нацгвардії України

Правопорядок на матчі київського «Динамо» та турецької команди «Бешикташ» забезпечуватимуть близько 200 правоохоронців, в тому числі службовці Нацгвардії України.

Про це в ефірі Громадського повідомила речниця Головного управління Нацполіції Києва Оксана Блищик.

«Ми завжди в таких випадках працюємо у посиленому варіанті. Поліція задіяла близько 200 правоохоронців, в тому числі службовців Нацгвардії», — сказала вона.

За її словами, правоохоронцям заборонено знаходитися на стадіоні під час проведення матчу. Однак зусилля працівників поліції будуть спрямовані на профілактику будь-яких провокацій.

«Зусилля правоохоронців будуть спрямовані на те, аби оперативно реагувати та не давати конфліктам переростати у масові бійки», — заявила речниця Нацполіції Києва.

Вона також повідомила, що окрім пораненого турецького вболівальника поблизу готелю в центрі Києва, за допомогою звернувся ще один іноземець, який теж отримав ушкодження .

«Будь-які дії на можуть кваліфікуватися як адміністративні так і кримінальні правопорушення», — сказала Блищик.

Водночас, як повідомляє кореспондент Громадського, турецькі вболівальники організованою колоною прямують від готелю «Україна» в центрі Києва до стадіону «Олімпійський».

Колону, в якій приблизно 500 осіб, оточує поліція.

За словами турецьких вболівальників, на матч їх загалом приїхало близько 4000 осіб.

Як повідомляє кореспондент Громадського, на стадіоні для турецьких вболівальників виділено 4 сектори. Інші сектори займуть вболівальники «Динамо».

Раніше у Києві фанати «Динамо» напали на вболівальників турецького «Бешикташу»: є постраждалі.

Поділитись: