УКРАЇНА

Матч Кубка Федерації з тенісу відбудеться у Харкові попри протести Австралії

23 листопада, 2016 17:24
УКРАЇНА/Матч Кубка Федерації з тенісу відбудеться у Харкові попри протести Австралії
Зберегти
Вигляд
Австралія подала протест, зазначивши, що МЗС країни не рекомендує відвідування Харкова через війну на Донбасі. Апеляції було відхилено.

Матч першого кола Другої Світової групи Кубка Федерації з тенісу збірної України проти Австралії відбудеться у Харкові, попри протести австралійського МЗС.

Про це повідомляє прес-служба Федерації тенісу України. 

«Матч, який проходитиме з 11 по 12 лютого 2017 року, має відбутися в приміщенні харківського палацу «Локомотив». Ми обрали покриття хард», – йдеться у повідомленні.

Зауважується, що місце проведення матчу мало бути анонсовано ще місяць тому. Затримка була викликана тим, що Австралія подала протест, зазначивши, що МЗС країни не рекомендує відвідування Харкова.

Протест було розглянуто на засіданні Комітету Кубка Федерації, члени якого, ознайомившись з аргументами Федерації тенісу України, одноголосно підтримали рішення проводити матч у Харкові.

«Міністерство закордонних справ Австралії і Федерація тенісу Австралії подали протест до Комітету ITF з проханням перенести матч до Австралії або на нейтральне поле в зв'язку з тим, що в Україні війна, і Харків «військове» місто і грати там небезпечно. Комітет відхилив протест. Австралія подала апеляцію до Ради Директорів ITF. Апеляція відхилена. Матч відбудеться в Харкові», – написав екс-президент Федерації тенісу України Юрій Сапронов, який наразі є спонсором кількох українських тенісистів.

Пов`язані новини