УКРАЇНА

«МАУ» Коломойського не визнає боргу у 150 млн гривень перед Україною

УКРАЇНА/«МАУ» Коломойського не визнає боргу у 150 млн гривень перед Україною
Зберегти
Вигляд

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» не визнає боргу перед бюджетом України у 150 млн гривень.

Про це в коментарі Громадському сказала Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар авіакомпанії «МАУ».

«Ні, не підтверджую (наявність у «МАУ» заборгованості у 150 млн гривень – ред.). Ми оскаржуємо цю заборгованість зараз у судових інстанціях. В принципі, авіакомпанія «МАУ» не коментує судові спори до їх завершення, а цей спір ще не завершений.Але ми не розуміємо, на підставі яких документів або законів створювався цей збір, чому він мав бути сплачений саме в такому розмірі, а не в іншому, звідки взялася ця сума. Тобто наразі ця справа знаходиться на розгляді у судових інстанціях і ми чекаємо судового рішення», - сказала представниця компанії.

При цьому «МАУ» готова сплатити збір у разі винесення відповідного судового рішення.

«Якщо буде ухвалене рішення, що це дійсно законний збір, про те, що цей збір до бюджету України має братися в іноземній валюті, що цей збір саме такого розміру. Якщо буде судове рішення, яким буде визнано, що це заборгованість і авіакомпанія має її сплатити, авіакомпанія сплатить. Якщо рішення буде іншим – авіакомпанія МАУ сплачувати не буде. Ми не визнаємо це як заборгованість», – сказала Сацька.

Нагадаємо, НАБУ виявило факти зловживання з боку компанії «Міжнародні авіалінії України» на суму понад 100 млн грн.

Раніше повідомлялося, що співробітники НАБУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційної прокуратурою близько 11:00 14 червня розпочали обшук в головному офісі МАУ, який завершився о 4:00 15 червня. Були вилучені документи та інші носії інформації, що містять відомості про зловживання службовим становищем посадовими особами Державної авіаційної служби.

МАУ є найбільшою українською авіакомпанією, одним з кінцевих бенефіціарів якої є бізнесмен Ігор Коломойський.

Пов`язані новини