МАУ отримала права на польоти з Києва до Стокгольма, Манчестера і Ейндховена

Комісія Державіаслужби на засіданні 28 квітня ухвалила заявки авіакомпанії «Міжнародних авіаліній України» на отримання прав на польоти тими ж маршрутами, якими ірландський лоукостер Ryanair має намір запустити польоти з України.

Таким чином, МАУ отримала права на польоти з Києва до Стокгольма, Манчестера і Ейндховена, повідомляє avianews.com.

Зауважується, що на даний момент діють міжурядові угоди дозволяють авіакомпаніям літати без обмежень між Україною і Швецією. На рейси між Великобританією і Україною встановлені квоти на число польотів на лінії Київ-Лондон – 17 рейсів на тиждень і за іншими маршрутами – 7 рейсів на тиждень для кожної зі сторін, однак дані квоти повністю не використовуються.

У той же час домовленості між Україною і Нідерландами дозволяють літати між країнами тільки по одній авіакомпанії від кожної країни – з боку України призначення має МАУ, з боку Нідерландів – KLM. Таким чином, в разі, якщо угоду не буде змінено, Ryanair не зможе почати польоти з Ейндховена до Києва.

Нагадаємо, 15 березня було оголошено, що ірландський лоукостер Ryanair почне восени польоти 4-ма маршрутами з Києва до Великобританії, Нідерланди і Швецію — у аеропорти міст Лондон, Манчестер, Ейндховен і Стокгольм. Також авіакомпанія планує відкрити з аеропорту Львів рейси в 7 міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що треба знати про прихід Ryanair в Україну.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile