Депутат Верховної Ради від фракції «Батьківщина» Владислав Бухарєв, 2016 рік
Фото:

Вадим Чупріна

Попри роботу виключно на державних посадах, новий голова Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв задекларував чимало нерухомості, кілька автівок, а своїй дочці він подарував понад 15 мільйонів гривень. Також Бухарєв має медаль від російської ФСБ, яку, як він стверджує, отримав ще в 2004 році за міжнародну операцію проти збуту наркотиків.

Працювати в Службі безпеки Бухарєв розпочав у 1992 році, у середині нульових встиг попрацювати в податковій, а в 2014 році він переміг на мажоритарному окрузі на Сумщині і став народним депутатом, увійшовши до фракції «Батьківщина».

Саме під час виборів на передвиборчих листівках Бухарєва помітили серед його здобутків медаль ФСБ «За боевое содружество». Він пояснив, звідки в нього ця нагорода, і наголосив, що «не вихваляється нею».

«Приблизно 10 років тому (пост від 2014 року — ред.) я брав участь у проведенні міжнародної операції по запобіганню перекидання великої партії наркотиків з країн Латинської Америки до Європи. У цій операції були задіяні представники спеціальних служб та правоохоронних органів різних країн, у тому числі з США, Росії, Європи, Нікарагуа і т.і», — розповів тоді ще кандидат у депутати.

В електронній декларації Бухарєва вказані дві квартири у Києві площею 100 та понад 200 квадратів, будинок на 700 квадратів у селі Вишеньки під Києвом та декілька земельних ділянок на Київщині загальною площею 3 тисячі квадратних метрів.

Також Бухарєв та його дружина Олена, яка викладає російську мову і світову літературу в київському ліцеї, володіють елітними годинниками, чотирма машинами — два Lexus, Toyota Land Cruiser та Volkswagen Multivan, а також 409 тисяч доларів і 88 тисяч євро валюти.

Крім того, Бухарєв подарував своїй доньці Юлії понад 15,5 мільйона гривень у негрошовій формі. Ймовірно, йдеться про кввартиру у Києві площею 219 квадратів, яка належить доньці. Що цікаво, за 2018 рік Бухарєв і його дружина отримали дохід у 817 та 91 тисячу гривень відповідно.

Також Олена Бухарєва володіє квартирою в анексованому Криму — у 2011 році вона купила нерухомість в елітному житловому комплексі неподалік Лівадійського палацу в Ялті. Свою квартиру тут має й перша леді — Олена Зеленська.

Сам Бухарєв неодноразово влаштовував концерти «Кварталу 95» та «Ліги сміху» на своєму окрузі на Сумщині. До речі, на цьому ж концерті виступила й донька Бухарєва, яка є співачкою.

Юлія та Олена Бухарєви, як можна зрозуміти з їхніх соцмереж, є прихильницями «Кварталу». 

За даними Центру протидії корупції, Бухарєв під час роботи в Раді мав 8 «зашкварів»: зокрема він не голосував за арешт таких одіозних депутатів, як Борислав Розенблат, Олександр Оніщенко і Максим Поляков, а також не підтримав зняття недоторканності зі Станіслава Березкіна, Сергія Дунаєва, Олександра Вілкула та Євгена Дейдея. Не підтримав новий глава зовнішньої розвідки й притягнення до кримінальної відповідальності Андрія Лозового.

Нагадаємо, 11 червня президент Володимир Зеленський призначив Владислава Бухарєва головою Служби зовнішньої розвідки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile