Для медиків у медзакладах першої хвилі, які приймають хворих на коронавірус, мають закупити захисні костюми з розрахунком на три місяці.

Про це повідомили голова Офісу президента Андрій Ємак та прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради 25 травня.

«Міністерство розвитку економіки та МОЗ мають підготувати перелік номенклатури товарів, з яких повинен бути сформований держрезерв», — сказав Єрмак.

«Необхідно чітко визначити, що забезпеченість засобами індивідуального захисту повинна бути з розрахунку на три місяці. Хочемо зараз сформувати такий запас у лікарнях першої хвилі», — зазначив Шмигаль.

Так, до кінця цього тижня державне підприємство «Медичні закупівлі України» має укласти перші угоди на закупівлю засобів індивідуального захисту для українських медичних установ, а перші поставки мають відбутися на наступному тижні. 

Гендиректор «Медичних закупівель України» Арсен Жумаділов повідомив, що держпідприємство з вівторка розпочинає закупівлі за скороченою процедурою в системі ProZorro.

На це виділили майже 3 мільярди гривень. Щомісяця для закупівлі необхідних засобів для всієї України потрібно приблизно 750-760 млн грн.

Поділитись: