Один із лідерів партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук стверджує, що востаннє спілкувався з олігархом Ігорем Коломойським орієнтовно 6 років тому, але це не заважає їм мати спільний бізнес. Медведчук додав, що це «питання бізнесу, а не ідеології».

Про це він сказав у коментарі журналістам програми «Схеми: корупція в деталях», які нещодавно виявили, що проросійський політик має тісні бізнес-зв'язки з олігархом щонайменше у чотирьох сферах: медіа, енергетиці, нафтовій логістиці та металургії.

«Усі питання бізнесу викладені в моїй декларації. Більше ніяких коментарів я не даю. А партнерів у бізнесі дуже багато. Весь бізнес регулюється чинним законодавством. Комфортно чи не комфортно — просто так сталося і так є. Питання бізнесу — це питання бізнесу. До чого тут ідеологія?» — пояснив Медведчук.

За даними журналістів, у декларації Медведчука на його дружину зареєстровано понад 100 різних компаній, зокрема й офшорних. Через низку таких фірм дружина Медведчука володіє часткою у підприємствах, де свою частку має й Коломойський. 

Зокрема, Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності «Телерадіокомпанії "Студія 1+1"». Остання належить олігарху Ігорю Коломойському.

Сам Коломойський, нагадаємо, у коментарі «Схемам» зазначив, що інформація про частку родини Медведчуків у структурі «Студії 1+1» для нього новина. Водночас щодо решти виявлених бізнес-зв'язків олігарх прокоментував, що він пов'язаний із братами Суркісами, а сам він їх і Медведчуків «ніколи не розділяв».

У медіахолдингу 1+1 Media заявили, що інформація про причетність Медведчука до їхньої структури власності є новою.

Поділитись: