Печерський суд Києва задовольнив скаргу лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука і зобов’язав Національну поліцію почати кримінальне переслідування журналістів програми «Схеми».

Печерський суд Києва задовольнив скаргу лідера руху «Український вибір» і кума президента Росії Володимира Путіна Віктора Медведчука і зобов’язав Національну поліцію почати «кримінальне переслідування» журналістів програми «Схеми».

Про це повідомила прес-служба Медведчука.

«Печерський районний суд м Києва 1 грудня задовольнив позов В.Медведчука щодо бездіяльності Національної поліції України - невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — ідеться у повідомленні.

Медведчук звинувачує журналістів у порушенні статті 182 Кримінального кодексу України («порушення недоторканності приватного життя»). За його словами, він не особою,  уповноваженою на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, а тому журналісти не мали права збирати інформацію щодо нього.

9 листопада журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач повідомив про перешкоджання роботи їхньої знімальної групи в аеропорту «Київ» з боку людей, які постійно охороняють прильоти і вильоти Віктора Медведчука до РФ. Він повідомив, що чоловіки в масках і балаклавах штовхалися, били ліктями, робили підніжки, в оператора двічі вибили камеру з рук.

10 листопада за годину до виходу в ефір програми розслідування про перельоти Медведчука, до редакції «Схем» надійшов лист-погроза від адвокатів Медведчука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під час Майдану Янукович 54 рази телефонував Медведчуку.

Поділитись: