Меджліс і Курултай - представницькі органи кримськотатарського народу можуть оголосити терористичними. Про це, у своїй сторінці Фейсбук заявив координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу, член Меджлісу Ескендер Барієв.

За його словами, про це свідчить сьогоднішній черговий обшук в будинку голови Білогірського регіонального Меджлісу, в ході якого були знайдені патрони.

«Ситуація з підкинутими патронами і зброї голові Білогірського регіонального Меджлісу Мустафі Асаба, є наступним і кардинальним етапом боротьби з представницькими органами кримськотатарського народу - Меджлісом і Курултаєм. Основна мета, якщо не налякати остаточно делегатів Курултаю і членів Меджлісу, то оголосити терористичними організаціями представницькі органи кримськотатарського народу, які були обрані народом на легітимних виборах, за участю міжнародних спостерігачів. Не виключено, що може статися якась провокація, а там знайдуть подібні патрони чи ще що-небудь. Таким чином, спробують обґрунтувати міжнародному співтовариству, що борються не з представницькими органами цілого народу, а з терористами ....»

\фото з Фейсбук Ескендера Барієва

Поділитись: