ENRU

Меджліс вимагатиме заборони російських організацій в Україні

Меджліс кримськотатарського народу має намір найближчим часом вимагати припинення діяльності російський організацій на території України.

Про це заявив голова Меджлісу, народний депутат Рефат Чубаров, передає «Інтерфакс-Україна».

«На наступному тижні я буду ставити перед моїми колегами питання — а що у нас тут, в Україні, робить «Росспівробітництво» (російський центр науки і культури) і афільовані з ним організації? Чому у нас присутні російські організації, чому ми не можемо їх просто закрити законом або іншими рішеннями? Це, до речі, питання до Міністерства закордонних справ», — сказав Чубаров.

 Він анонсував, що Меджліс оголосить про свої нові ініціативи і проситиме уряд їх підтримати.

«Якщо не будемо знаходити (підтримку уряду – ред.), будемо просити її у політиків. «Росспівробітництво» Росії в Україні має бути закрито. Невже це комусь не зрозуміло? Будь-які російські державні структури, які працюють на українській території, не мають на це право. Це не зрозуміло?», — підкреслив Чубаров.

Окупаційний суд Сімферополя 27 вересня засудив Ільмі Умерова до 2 років колонії-поселення. Російська окупаційна влада продовжує утиски кримських татар на півострові з початку анексії. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram