УКРАЇНА

Європарламент та Рада ЄС має провести ще 5 голосувань для безвізу з Україною — Клімкін

8 грудня, 2016 20:13
УКРАЇНА/Європарламент та Рада ЄС має провести ще 5 голосувань для безвізу з Україною — Клімкін
Зберегти
Вигляд
Європарламент може проголосувати за впровадження безвізового режиму з Україною на наступному тижні, повідомив Громадському міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

Європарламент та Рада ЄС може проголосувати за впровадження безвізового режиму з Україною на наступному тижні.

Має відбутися ще п'ять голосувань, повідомив Громадському міністр зовнішніх справ України Павло Клімкін.

«Голосувань має буде ще 5, якщо не встигнуть наступного тижня, то встигнуть в січні, це питання вже не політики, а лише технічне, як вони організують голосування», — сказав міністр.За словами міністра, процедура впровадження механізму скасування безвізу для країн-членів ЄС, яка дозволить прийняти безвіз з Україною, було достатньо довгою, оскільки «Європарламент і Європейська рада боролись, щоб показати, хто більше дбає за європейських громадян».

«Друге — це проблема міграції, тероризм, з виборами, які відбудуться, і в багатьох в головах є безвіз не лише для нас і Грузії, а й для Туреччини», — сказав він.

Клімкін зазначив, що після затвердження комітетом Європарламенту механізму припинення безвізового режиму з Євросоюзом, міністри ОБСЄ привітали Україну з тим, що головна умова для скасування візового режиму виконана. 

«Сьогодні мене всі вітали. Я кажу, що вітати будете, коли хтось з українців реально виїде до ЄС без візи», — додав міністр.

Пов`язані новини