Президент Петро Порошенко заявив, що телеканал «1+1» олігарха Ігоря Коломойського став інструментом поширення неправди проти нього, але його це «не зупинить».

Чинний президент присвятив 4 твіти Коломойському та телеканалу «1+1», заявляючи, що інформація на телеканалі неправдива, а працівники «1+1» залякані:

  1. «Щоб про мене нині не говорили залякані Коломойським працівники цього каналу, знайте: нічого спільного з правдою це не має, нічого, навіть подібного до чесної журналістики. І мене це не зупинить, реваншу не буде».
  2. «Мої опоненти протягом останніх тижнів ллють на мене ріки безсоромної брехні. Головним інструментом поширення неправди протягом останніх місяців, як не прикро, став «1+1», – додав президент.
  3. «1+1» перетворився на покірного виконавця політичних замовлень свого власника. Той, хоч і втік за кордон, але на передвиборчій політичній шахівниці ходить одразу кількома фігурами: то Зе, то Ю.
  4. «Помста державі – мотив Коломойського. Наприкінці 2016 року Уряд,щоб врятувати гроші майже 20 млн клієнтів від махінацій власників, мусив націоналізувати Приватбанк і забезпечив його надійне функціонування. Це стало причиною інформвійни, яку власник «Плюсів» розв’язав проти держави»
  • 28 березня інформагенство УНІАН, яке також належить Коломойському повідомило, що у межах справи олігарха-утікача Сергія Курченка про підозри повідомили і оточенню Порошенка: йдеться про відмивання понад 440 мільйонів доларів, отриманих під час продажу прав групи компаній «Український Медіа Холдинг», співвласником якої на момент проведення цих операцій був Порошенко. А також заволодіння 2,069 млрд гривень за участі інвесткомпанії Investment Capital Ukraine (ICU).
  • Раніше, 23 березня, в ефірі «1+1» вийшов фільм, присвячений Петру Порошенку, в якому чинного президента звинуватили в організації корупційних схем і вбивстві власного брата. Цей фільм згодом показали на пропагандистському російському каналі НТВ.
  • 25 березня голова фракції «БПП» Артур Герасимов заявив, що Порошенко планує подати позов проти телеканалу «1+1», оскільки на думку глави держави, канал поширює дезінформацію.
  • Група «1+1 медіа» відреагувала на наміри Порошенка подати позов проти телеканалу «1+1» за дезінформацію, зазначивши, що готова відстоювати свою правоту в суді.
  • Порошенко заявив, що судитиметься з власником каналу олігархом Ігорем Коломойським, а не з журналістами «1+1».
  • 28 березня у Порошенка заявили, що від «1+1» вимагатимуть спростуваннь, а не компенсації.

Олігарх Ігор Коломойський публічно заявляв, що не підтримує Петра Порошенка на виборах президента-2019. Також Коломойський заявляв, що сподівається повернути націоналізований ПриватБанк.

Поділитись: