Життя

«Мене схопили, трохи заламали… трохи об стінку теранули» - Чернявський прокоментував інцидент у Кривому Розі.

Життя/«Мене схопили, трохи заламали… трохи об стінку теранули» - Чернявський прокоментував інцидент у Кривому Розі.
Зберегти
Вигляд

За словами Віталія Чернявського, на відео зафіксовано не все. Зокрема, немає частини, коли до нього застосували силу. Того дня помічник нардепа Соболєва прибув на дільницю після повідомлення про замінування. Розповідає, що до приміщення, де працювала комісія, не заходив. Після години його перебування на дільниці, співробітники міліції і чоловік з камерою, якому начальник поліції полковник Валерій Лютий сказав усе фільмувати, заблокували його у коридорі, коли він виходив з туалету:


«Прочекавши в цьому заблокованому коридорчику якийсь час я проскочив повз двох поліціянтів і попрямував у бік комісії. Весь час стежив, щоб туди ніхто не заходив, але зрозумів, що мені треба чергувати там, щоб не було ніяких провокацій, зриву роботи комісії. В цей момент вони разом з тим черговим, що був у холі, мене схопили, трохи заламали, без виламування рук, потягли назад до того коридору, я намагався зачепитись за кутик ліфта, то вони ще трохи об стінку теранули».


Це все сталося після того, як міліція попросила Чнрнявського покинути приміщення у зв’язку з роботою вибухотехніків:


«Я, вже навчений досвідом, відмовився це робити. Повторив їм це разів 5, може, 7. Я розумів, що маю право не виходити і що можуть бути провокації.»


Громадське також попросило Віталія Чернявського прокоментува слова бійця, який прийшов на захист разом із Семеном Семенченком, «нам плювати на закон»:


«Було таке, хтось з бійців сказав, а Семен теж зірвався. Я не схвалюю цих слів і розумію, що це все було на емоціях. Некрасиво трошки вийшло.»


Інцидент стався 6 грудня у будівлі виконкому м. Кривий Ріг, де засідає виборча комісія.

/ Євген Спірін

Пов`язані новини