Позафракційний народний депутат Борислав Береза вважає, що йому немає за що вибачатись перед ведучою пропагандистських програм на російському телебаченні Ольгою Скабеєвою. Раніше вибачитись від Берези вимагав глава Чечні Рамзан Кадиров.

Конфлікт між Березою та Скабеєвою стався в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) через те, що Скабеєва перебивала і заважала спілкуватися з пресою віце-спікерці Верховної Ради Ірині Геращенко. Береза відтіснив Скабеєву і став між нею та Геращенко.

Після цього Кадиров написав у своєму Telegram-каналі, що Береза повинен «належним чином вибачитися», бо в іншому разі «знайдеться істинний чоловік, який вліпить дзвінкий ляпас» українському депутату.

У коментарі Громадському Береза заявив, що, на його думку, Служба безпеки України має визначати, чи є слова Кадирова погрозою.

«Я вважаю, що якщо би щось було більш менш серйозне, вони мені б повідомили», — додав він.

Також Береза наголосив, що він вважає, що йому немає за що вибачатися.

На запитання, чи думав він про охорону, депутат відповів: «Я ходжу по вулицях Києва сам, без охорони, використовую як свою автівку, так і громадський транспорт. Чому я повинен щось змінювати?»

Це вже не перший конфлікт українських делегатів ПАРЄ зі Скабеєвою. У жовтні українські делегати заспівали гімн України, коли Скабеєва намагалася поставити запитання Бориславу Березі.

Поділитись: