Так званий глава Криму Сергій Аксьонов, підконтрольний Кремлю, провів зустріч із з мером російського міста Псков Іваном Цецерським і подякував йому за дії десанту і спецназу під час анексії Криму у 2014 році. Про це 8 грудня у Facebook повідомив сам Цецерський, розмістивши фото з Аксьоновим.

Станом на 9 грудня зазначеної публікації на сторінці Цецерського немає, водночас російське видання «Москвоский комсомолец в Пскове» розмістило скріншот публікації Цецерського.

«Глава Пскова Іван Цецерський ось так просто і несподівано поділився деталями спецоперації в Криму», — повідомляє видання.

Фото:

скріншот «Москвоский комсомолец в Пскове»

Крім того, аналогічна публікація була розміщена в Instagram Цецерського, повідомляє TJournal. Однак, згодом вона також була відкорегована і слова про «вдячність» були видалені.

Фото:

скріншот TJournal

16 березня 2014 року на території Автономної Республіки Крим провели невизнаний світовою спільнотою так званий референдум про статус півострова. Під час референдуму на півострові перебули російські військові та спецпризначенці без розпізнавальних ознак. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року оголосив про «включення Криму до складу РФ» — таким чином Росія анексувала український півострів. Україна, Європейський союз та США не визнали результати голосування на так званому «референдумі».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile