Мера міста Ерсдорф на півночі Німеччини побив невідомий зловмисник.  Поліція припускає, що мотивом зловмисника стали плани мера щодо створення житла для біженців.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Йоахіма Кребсшуля вдарили по голові тупим предметом, коли той прямував на зустріч з будівельниками.Мер втратив свідомість, його доставили в місцеву лікарню.

За даними поліції, мер повідомив про отримання ряду загроз напередодні нападу в четвер. Він протягом кількох місяців отримував  листи з погрозами про те, що «ті, хто не хочуть слухати – розплатяться за це», а також листи зі словами, що «Ерсдорф для ерсдорфців».

Через ці ксенофобські послання, слідчі сказали, що вони серйозно розглядають можливість політичних мотивів для нападу.

Представник поліції сказав, що найзагадковішим аспектом злочину було те, що шість офіцерів були при виконанні службових обов'язків, щоб охороняти зустріч, але злочинець використав короткий момент, коли мер зник з поля зору, щоб забрати ноутбук зі свого автомобіля.

Кількість нападів на біженців і їхнє житло різко зросла в Німеччині. Країна намагається інтегрувати близько 1 мільйона біженців, яких вона прийняла в ході мігрантської кризи в Європі.

Більше 300 тис. біженців перетнули в 2016 році Середземне море, щоб дістатися до Європи.

Про це повідомляють в ООН.

«Кількість біженців та іммігрантів, які досягли берегів Європи, в цьому році перевищило сьогодні позначку в 300 тис. чоловік», —  цитує «Інтерфакс- Україна» представника Управління ООН у справах біженців Вільям Спиндлер.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile