Колишня секретарка мера Сеула Пан Вон Суна, який покінчив життя самогубством, звинуватила його в сексуальних домаганнях, які той начебто здійснював протягом чотирьох років.

Звернення жінки, чиє ім’я не називають, зачитали її адвокати на церемонії прощання з Пак Вон Суном, повідомляє BBC.

У ньому жінка зазначає, що Пан Вон Сун неодноразово домагався її — навіть тоді, коли вона перейшла в інший відділ. Чоловік начебто надсилав їй свої фото у спідньому і просив прийти в його кабінет, щоб обнятися.

Жінка додала, що просила про допомогу в міській раді Сеула, але її там проігнорували. Також колишня секретарка Пан Вон Суна сказала, що смерть колишнього керівника вразила її.

9 липня донька Пан Вон Суна повідомила, що її батько зник безвісти. Він пішов рано вранці з дому, а його телефон не відповідав. Згодом Вон Суна знайшли мертвим, а пізніше — його передсмертну записку. У ній чоловік попросив кремувати його та розвіяти прах над могилами його батьків.

«Мені шкода за все. Я дякую всім, хто був зі мною протягом життя», — написав мер. Він також сказав, що «шкодує, що заподіяв болю родині».

Того ж дня, 9 липня, колишня секретарка Пан Вон Суна подала заяву в поліцію про сексуальні домагання з його боку. Коли про це стало відомо, понад пів мільйона людей підписали петицію із закликом скасувати публічні похорони мера Сеула.

Утім суд відхилив це прохання. Саме на церемонії прощання з Пан Вон Суном і було зачитано заяву його колишньої секретарки. Відповідно до законодавства Південної Кореї, справу проти мера мають закрити через його смерть.

Пан Вон Сун очолював столицю Південної Кореї з 2011 року. Він розглядався як потенційний кандидат у президенти від ліберальної партії на виборах 2022 року.

Поділитись: