Війна

Меркель готова до подальших переговорів з Путіним

Війна/Меркель готова до подальших переговорів з Путіним
Зберегти
Вигляд

Канцлер Німеччини Ангела Меркель готова до подальших переговорів з президентом РФ Владіміром Путіним для врегулювання ситуації в Україні і збереження режиму припинення вогню в Сирії. Про це повідомляє Європейська правда.

«Я вважаю, що потрібно мати терпіння, якщо хочеш вирішити проблему. І я свого терпіння у цій ситуації не втрачаю, я завжди намагаюся говорити з людьми, які залучені до процесу. Я намагалася це робити, коли ми обговорювали Мінськ та ситуацію в Алеппо. Те, що там відбувається в останні дні, це — антигуманно», — сказала Меркель на прес-конференції після завершення саміту ЄС у Брюсселі.

Канцлер зауважила, що задоволена навіть тимчасовим режимом припинення вогню у Сирії.

«Режим, на жаль, поки нестабільний, і ми не можем забезпечити постійний доступ гуманітарних організацій. Ми будемо продовжувати говорити напряму з усіма сторонами», — сказала Меркель.

Нагадаємо, за словами президента України Петра Порошенка, ключове рішення Нормандської четвірки полягає в домовленості про створення «дорожньої карти», яка передбачає послідовність дій щодо впровадження Мінських угод та гарантії їхнього виконання.

Пов`язані новини