Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що 12 чоловік на різдвяному ярмарку в центрі Берліна загинули в результаті терористичної атаки.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що 12 чоловік на різдвяному ярмарку в центрі Берліна загинули в результаті терористичної атаки.

За її словами, необхідно виходити з того, що це був теракт, передає Reuters.

Меркель подякувала всім лікарям, пожежникам і поліцейським за допомогу постраждалим на ярмарку.

Канцлерка підкреслила, що злочин спричинить настільки суворе покарання, наскільки дозволяє закон, і пообіцяла, що до відповідальності будуть притягнуті всі причетні.

Вона також зазначила, що якщо підтвердиться інформація про статус біженця у чоловіка, який направив вантажівку у натовп на різдвяному ярмарку, то це стане серйозним ударом як по всіх тих, хто допомагає вимушеним мігрантам, і по тих, хто має потребу в захисті і хоче інтегруватися в німецьке суспільство.

Німецька поліція повідомила про 12 загиблих внаслідок в'їзду вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у німецькому Берліні. 48 осіб дістали поранень, частина з них у вкрай важкому стані.

Поліція затримала водія вантажівки. За останніми повідомленнями Bild, номери машини були польськими, і вона належала фірмі з польського міста Щецина.

За результатами слідства, наїзд у натовп був вчинений навмисно.

Детальніше читайте в хронології подій в онлайні Громадського У Берліні вантажівка в'їхала у натовп: що відомо

Поділитись: