Політика

Меркель підтримала Нідерланди в конфлікті з Туреччиною

13 березня, 2017 19:46
Політика/Меркель підтримала Нідерланди в конфлікті з Туреччиною
Зберегти
Вигляд
Німеччина та Франція підтримали Нідерланди в конфлікті з Туреччиною. Крім того, голова НАТО Єнс Столтенберг закликав до деескалації політичної ситуації.

Німеччина та Франція підтримали Нідерланди в конфлікті з Туреччиною. Крім того, голова НАТО Єнс Столтенберг закликав до деескалації політичної ситуації.

Про це повідомляє Nltimes.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що вона повністю солідарна з Нідерландами, які «можуть розраховувати на повну підтримку та солідарність». Меркель, зокрема, особливо розкритикувала те, що президент Туреччини Реджеп Ердоган звинуватив Нідерланди у «фашизмі та нацизмі».

«З огляду на те, як Нідерланди постраждали, це є абсолютно неприйнятним», — сказала канцлерка.

Нагадаємо, відносини між Туреччиною та Нідерландами загострилися після того, як 11 березня влада Нідерландів відкликала дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини в Роттердамі.

Тоді Чавушоглу пообіцяв, що рішення влади Нідерландів не пустити в країну його літак не залишиться без відповіді і матиме наслідки.

Пізніше посольство та консульство Нідерландів у Туреччині закрили. А співробітники МВС Нідерландів перекрили дорогу біля резиденції генконсульства Туреччини в Роттердамі на тлі повідомлення про прибуття міністерки сім'ї та соціальної політики Туреччини Фатми Бетюль Саяма Кайі на автомобілі. 

Президент Туреччини Ердоган заявив, що відмова Нідерландів у в'їзді Чавушоглу є «залишками нацизму і фашизму».

Референдум про поправки до конституції Туреччини має відбутися у квітні. Туркам пропонують проголосувати за розширення президентських повноважень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини