Ситуація із виконанням Мінських угод залишається важкою, вважає канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«Ситуація з виконанням Мінських угод надзвичайно складна. Ми не добилися всього, що хотілося», – сказала вона, додавши, що «потрібно спільно шукати вихід».

«І я сподіваюся при наших спільних зусиллях, в тому числі і за допомогою Франції, ми знайдемо вихід», – уточнила канцлер.

Відповідаючи на питання про те, як може змінитися політика Німеччини в світлі майбутніх виборів і заяви міністра закордонних справ Франка-Вальтера Штайнмайера про небажаність «брязкання зброєю» на кордоні зі східним сусідом, Меркель сказала: «Хочу вказати на те, що федеральний уряд, який працює в рамках великої коаліції, одностайно підтримало прийняті в Варшаві рішення. Це те, що має значення».

У свою чергу глава уряду Естонії Тааві Рівас сказав, що Європа «не повинна забувати про Україну і повинна дотримуватися загальних позицій щодо санкцій щодо Росії».

«Військова ескалація на сході України і провокації в Криму свідчать, що, на жаль, Росія ще не готова до мирного вирішення конфлікту. Поки Росія не виконає мінські угоди, ми не можемо говорити про пом'якшення санкцій», –сказав Рійвас.

Поділитись: