Світ

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали

9 березня, 2018 20:45
Світ/Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали
Зберегти
Вигляд
Канцлерка ФРН Ангела Меркель не погоджується із оголошеними президентом США Дональдом Трампом односторонніми митами на сталь та алюміній.

Канцлерка ФРН Ангела Меркель не погоджується із оголошеними президентом США Дональдом Трампом односторонніми митами на сталь та алюміній.

Про це вона заявила на Міжнародній виставці ремесел в Мюнхені, передає «Укрінформ».

«Це недобре, якщо у нас зараз будуть додаткові мита, це матиме вплив на економіку, причому не на одну, тому що ми переконані, що це має наслідки для всіх, ніхто не зможе у кінцевому підсумку виграти», — зазначила вона.

За її словами, Німеччина та Європа свідомо прагнуть, як і раніше, до переговорів, до зняття торгових бар'єрів у відносинах із США.

Однак, за її словами, можуть, «звичайно ж, з боку Європи, реагувати». Зараз цими питаннями, виробленням відповідних заходів, займається Єврокомісія, якій у Берліні «дуже довіряють» додала Меркель.

За даними Мінекономіки ФРН, лише 4% імпорту сталі до США припадає на Німеччину.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набудуть чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Однак Трамп зазначив, що інші держави також можуть бути виключені зі списку.

При цьому президент Трамп заявляв, що «США готові показати велику гнучкість та кооперацію зі справжніми друзями». Американські ЗМІ відзначили, що в першу чергу йшлося про Австралію.

У свою чергу, у Кабміні заявили, що уряд намагається скасувати мита США на українські алюміній і сталь.

Пов`язані новини