Кабінет міністрів України виділив з резервного фонду 40 млн 721 тисячу грн на купівлю житла мешканцям будинку в Дрогобичі, який обвалився у серпня 2019 року.

Про це повідомив голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький.

«Навіть попри ситуацію із коронавірусом, держава не забуває про постраждалих у трагедії в Дрогобичі. Завдяки активній позиції ЛОДА, уряд знайшов кошти на купівлю житла для них. Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду державного бюджету для мешканців 59 квартир у сумі 40 мільйонів 721 тисяча гривень», — написав Козицький у Facebook.

Він зазначив, що на кошти з держбюджету можна очікувати до кінця квітня.

Досі мешканці будинку, яких відселили через аварію, живуть в орендованих помешканнях. Кошти на оренду житла їм компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня 2019 року у Дрогобичі, що на Львівщині, обвалився один з під'їздів чотириповерхового житлового будинку на вул. М. Грушевського. Тоді під завалами загинуло 8 людей, серед жертв — одна дитина.

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради назвав причиною обвалу руйнування середньої несучої стіни підвалу.

Поділитись: