Американський рок-гурт Metallica під час виступу в Москві 21 липня виконав російською мовою пісню Віктора Цоя «Група крові».

Музиканти Metallica на кожному концерті свого туру виконують спеціальні кавери для місцевих фанатів. Наприклад, у Берліні вони грали «Engel» Rammstein, в Парижі — «Ma gueule» Джонні Холлідея, в Манчестері — «I Wanna Be Adored» групи The Stone Roses.

Після їхнього концерту в Москві гітарист російського «Кіно» Юрій Каспарян назва кавер на Цоя «прикольним», хоч і зіграним «від балди».

«Ну, це потішно, це було перше враження. Потім я став вникати, зрозумів, що вони співають російською. Я почав прислухатися, зрозумів, що вони не дуже трудилися щось підібрати. Ну так, від балди зіграли. Але все одно прикольно. Цікаво, яка у них мотивація була, — данина поваги до місцевих культурних традицій чи подумали, що самі не впораються, вирішили додати місцевих зірок», — сказав Каспарян, уточнивши, що не є шанувальником Metallica,

Але 23 липня на концерті свого проєкту «Симфонічне кіно» в московському Будинку музики Каспарян з оркестром виконав пісню «Enter Sandman» з альбому «Metallica» 1991 року, пише «Медуза».

Нагадаємо, у 2016-му Metallica виконала свою пісню Enter Sandman в рубриці Classroom Instruments на вечірньому шоу Джиммі Феллона.

Поділитись: