Холдинг «Метінвест» Ріната Ахметов та Вадима Новинского купує завод «Юністіл» (Кривий Ріг).

Група «Метінвест» Ріната Ахметова та Вадима Новинського планує планує найближчим часом закрити операцію з придбання корпоративних прав на ТОВ «Юністіл» (Кривий Ріг).

«Сума угоди не розкривається», — уточнили в прес-службі групи на запит Громадського.

Там заявили, що потреба в більш глибокій інтеграції обумовлена ​​необхідністю побудови єдиного технологічного процесу з виробництва холоднокатаного прокату і його оцинкування.

«Ми маємо намір працювати над зниженням обсягів металу в ланцюжку виробництва і посилювати виробничу і технічну команду «Юністілу» для досягнення цільових показників за якістю продукції і обсягами виробництва», — повідомили Громадському в «Метінвесті».

«Юністіл» збудовали в 2007-2010 роках за 24 мільйони доларів США.

Інвестором була Управляюча компанія «Вектрон» (Росія). Займається оцинкуванням холоднокатаних сталевих рулонів. Річна потужність 100 тисяч тон оцинкованого прокату. Виробництво розташовано на території заводу «Констар» (Кривий Ріг), який належить екс-депутатам Миколі Мартиненку та Давіду Жванії.

З травня 2012 року по грудень 2016 року «Юністіл» не виробляв продукцію. Але наприкінці 2016 року «Метінвест» почав з ним співпрацю на давальницьких умовах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як компанія Ахметова викупила трубний завод Азарова. 

 

Поділитись: