Життя

Метро на Виноградар збудують до 2021 року за майже 6 млрд грн

Київський ментрополітен
Життя/Метро на Виноградар збудують до 2021 року за майже 6 млрд грн
Зберегти
Вигляд
Комунальне підприємство Київський метрополітен підписало угоду з компанією «Київметробуд» щодо будівництва метро до мікрорайону Виноградар. Роботи триватимуть до 2021 року.

Загальна вартість робіт з будівництва нових станцій київського метрополітену складає 5,99 мільярда гривень.

Зазначається, що лінію метрополітену планують продовжити на 4 кілометри та спорудити дві нові станції — «Мостицька» та «Проспект Правди». Крім цього, планують провести відгалуження до станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії.

«У рамках даного проекту вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів. Також «Мостицька» будуватиметься як станція глибокого закладення, а «Проспект Правди» та наступні — передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі», — повідомляють у Київському метрополітені.

Нагадаємо, що «Київметробуд» запропонував найнижчу ціну будівництва метрополітену на Виноградар у системі Prozorro.

11 вересня муніципальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило повторний тендер на будівництво гілки метро, що сполучить станцію «Сирець» та житловий масив Виноградар.

Результати попереднього тендеру скасували через невідповідність документації переможців вимогам законодавства та замовника.

Як зазначається, очікувана вартість будівництва становить 5,99 мільярдів гривень. Аукціон відбуватиметься за принципом оголошення зменшення вартості, тобто ціна аукціону у ході торгів буде понижуватись, а не підвищуватись. Крок пониження вартості робіт — 0,5%.

Заявки прийматимуть до 11 жовтня, а сам аукціон відбудеться 16 листопада.

Нагадаємо, раніше Кличко та заступник голови правління китайського консорціуму Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метро на Троєщину почнеться в аеропорту «Київ» — уряд

У лютому міськоголова Києва Віталій Кличко анонсував відкриття метро на Виноградар за три роки.

13 липня Київська міськдержадміністрація затвердила проект будівництва ділянки метро із станції «Сирець» на Виноградар.

Пов`язані новини