Одна з найбільш завантажених ліній метро столиці Японії запропонує своїм пасажирам безкоштовну їжу за те, що вони користуватимуться її послугами не в ранкові години пік. У такий спосіб працівники хочуть розвантажити лінію метро.

Щодня метро в Токіо користуються близько 7,2 мільйонів жителів. Зранку, коли люди їдуть на роботу, його лінії особливо завантажені. Лінією Тодзай з 7:50 до 8:50 користуються понад 76 тисяч пасажирів — це вдвічі перевищує кількість людей, які можуть користуватися метро в комфортних умовах.

Працівники лінії кажуть, що вона працює на 199% потужності, але її пасажири «упаковані» досить щільно.

«Це наша найбільш перевантажена лінія», — додають робітники.

На лінії вирішили, якщо впродовж 2 тижнів щонайменше 2 тисячі пасажирів проїдуться нею перед початком години пік — кожному дадуть безкоштовну темпуру (японська страва з риби, морепродуктів та овочів).

Якщо так вчинять 2,5 тисяч людей, то кожен отримає миску соби (локшини з гречаного борошна), а якщо понад 3 тисячі — то коже з пасажирів отримає й темпуру, й собу.

«Ми сподіваємося, що це спонукає людей продовжувати (їздити не в години пік — ред.), щоб полегшити ситуацію», — сказав представник метрополітену Токіо Такеші Ямашита.

У грудні 2018 на деяких станціях київського метро встановили бокси з подарунковим папером, де можна безкоштовно запакувати подарунки на Новий рік.

Поділитись: