Життя

«Межигір’я» можуть закрити для громадськості

Життя/«Межигір’я» можуть закрити для громадськості
Зберегти
Вигляд

Резиденцію екс-президента України Віктора Януковича «Межигір’я» можуть закрити для громадськості через ініціативу Петра Порошенка. Про це журналісту програми «Схеми» повідомив керівник Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони АП Олексій Покотило.

Це станеться у разі передачі «Межигір’я» у підпорядкування Міністерству оборони.

«Це будуть перепустки і відповідний пропускний режим», – пояснив Покотило.

7 грудня «Межигір’я» відвідали представники Адміністрації президента та Міністерства оборони. Метою було з’ясувати, чи можливо там обладнати реабілітаційний центр.

13 жовтня президент України Петро Порошенко запропонував Кабінету Міністрів передати у відання Міноборони резиденцію екс-президента Віктора Януковича «Межигір’я».

Комендант «Межигір’я» Денис Тарахкотелик сказав, що за майже 2 роки, коли «Межигір’я» було відкрите для відвідувань, тут на екскурсіях побували близько 400 тисяч людей.

«Саме за ці кошти утримується сам парк, тварини в зоопарку, а також внутрішньо переміщені особи зі сходу, які тут живуть», – пояснив він.

Очільник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що передавати резиденцію не можна, поки майно «Межигір’я» перебуває під арештом і триває розслідування справи.

/ фото СХЕМИ, спільного проекту Радіо Свобода та UA:Перший

Пов`язані новини