Уже зовсім скоро ми запускаємо на нашому сайті membership — систему підтримки hromadske, у межах якої наші підписники будуть отримувати подарунки за підтримку. У нас і зараз є спільнота, яка регулярно підтримує наше медіа, але ми хочемо глибше взаємодіяти з нею, віддавати їй ще більше і зробити процес підтримки ще легшим.

Книжки стануть одним із багатьох подарунків для людей, які нас підтримають, і нова праця Пітера Померанцева буде серед них.

Про що книжка?

Ця книжка про величезну індустрію маніпулювання нашими думками, рішеннями, бажаннями, про нові та старі інструменти залякування і брехні, які використовують політики й наркомафія, релігійні фанатики й популісти, і як їм протидіяти.  

Ця книжка про інформаційні війни, ботів і погоничів ботів, про тролів і хакерів, про фейкові новини та втрату прозорої політичної дискусії.

А ще — про ХХ століття, про його інтелектуальний спадок, про Холодну війну і КДБ, про втрачену ілюзію, що більше інформації означатиме більше свободи та глибші дискусії, про пошук надії. Це також сімейна історія, й історія дисидентства, яка, здавалося, закінчиться у ХХ столітті, але триває.

Купити книжку можна на сайті Yakaboo.

Хто автор?

Пітер Померанцев — британський письменник, журналіст і телепродюсер, старший науковий працівник Інституту глобальних відносин Лондонської школи економіки. Він досліджує сучасні медіа та пропаганду, зокрема консультував парламентські комітети Великої Британії та США. Публікується у виданнях Financial Times, London Review of Books, Politico, Atlantic, New Yorker.

hromadske є партнером видання.

Поділитись: