Обкладинка книги «Кінь — символ вірності та щастя». Її написав президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов
Фото:

скриншот

На офіційному сайті Туркменістану, присвяченому 25-річчю його постійного нейтралітету, відкрилася електронна бібліотека творів президента Гурбангули Бердимухамедова.

«Ця збірка праць туркменського лідера буде цікава читачам із усього світу, що цікавляться історією, культурою та сьогоденням Туркменістану», — повідомляє видання Turkmenistan.ru.

Там відзначають, що твори Бердимухамедова переклали на 20 мов світу (зокрема й офіційні мови ООН), а самі книги представлені на сайті в 3D-форматі з аудіовізуальними ефектами.

Усього в електронній бібліотеці можна знайти 63 твори туркменського президента, зокрема й такі, як «Кінь — символ вірності та щастя», «Лікарські рослини Туркменістану» (в 11-ти томах!), «Поклоніння матері — поклоніння перед святинею», «Туркменський алабай», «Ахалтекінський скакун — наша гордість і сила» тощо. Усі ці книги, наголосимо, написані Гурбангули Бердимухамедовим.

Раніше він уже заявляв про необхідність створити в країні «систему обміну інтернет-повідомленнями», щоби доносити до населення «правдиву інформацію».

У січні Бердимухамедов показав, що стежить за сучасними музичними тенденціями, і виступив у ролі діджея на новорічному корпоративі для чиновників.

Туркменістан є першою країною світу, яка набула статусу нейтральної держави через ООН. Сталося це 12 грудня 1995 року після ухвалення відповідної резолюції Генеральної Асамблеї. Цю дату в Туркменістані відзначають як державне свято — День нейтралітету.

Поділитись: