Корпорація Microsoft представила оновлення та нові можливості операційної системи Windows 10 Creators Update на презентації продуктів компанії в Нью-Йорку.

Про це повідомляє Windows Central.

Оновлення будуть доступні для користувачів навесні 2017 року.

Пакет оновлень включає в себе нову версію стандартної програми Paint, що дозволить створювати 3D-графіку без спеціальних професійних навичок. 

«Щоб створити тривимірне зображення, потрібно намалювати його на площині, а потім за допомогою спеціальної функції автоматично «надати йому об'єм», — сказала  представниця розробника Меган Сондерс.

За її словами, це надасть світу можливість познайомитися з 3D та почне нову епоху інновацій.

«Створення 3D-контенту повинно бути таким же простим, як зйомка фотографій», — додала Сондерс.

Для геймерів Microsoft представила вбудовану можливість стрімінгу ігрового процесу. Тобто в Creator's Update буде вбудовано спеціальний сервіс, який дозволить легко запускати трансляції своїх ігор і взаємодіяти з глядачами.

Також одне з нововведень Microsoft — це можливість розміщувати контакти друзів на панелі задач. Замість того, щоб в конкретному додатку шукати контакти користувача, його можна буде помістити на панель задач.

Корисність такого оновлення у простоті та зручності використання. Наприклад, щоб поділитися з контактом документом, достатньо буде просто перенести файл на іконку користувача.

Крім того, над контактами з'явиться нова спливаюча панель, в якій будуть знаходитися всі програми зв’язку: Skype, Facebook, Viber, Telegram, WhatsApp та інші. На такій панелі будуть уміщені всі повідомлення з різних джерел.

Крім оновленої версії Windows, компанія представила і нові пристрої: настільний комп'ютер Surface Studio і ноутбук Surface Book другого покоління.

Комп'ютер Surface Studio оснастили 4 Гб і більше оперативної пам'яті і 32 Гб і більше постійної пам'яті. Він працює на базі процесора Intel Core i5 або i7.

Ноутбук другого покоління Surface Book i7 за бажанням користувача зможе перетворюватися в блокнот чи в планшет для малювання.

Час автономної роботи такого ноутбука становить 16 годин, що на 30% довше, ніж у попередньої версії.

Раніше повідомлялося, що найбільші IT-компанії мають масивні бази даних, які є фундаментом  для штучного інтелекту. Тому корпорації Facebook, Google, Amazon, Microsoft і IBM оголосили про створення партнерства з створення штучного інтелекту.

Поділитись: