Прем’єр-міністр РФ на своїй офіційній фейсбук-сторінці прокоментував ситуацію, що склалася на сході України, факт підписання Асоціації та газове питання.

«Перше. Перервавши перемир'я, президент Порошенко здійснив драматичну помилку. Вона принесе нові жертви. І за них він тепер відповідає особисто.

Друге. Повернутися до переговорів буде значно складніше. Такі закони війни.

Третє. 27 червня Україна підписала Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Це право України. Право Росії – перейти до нових умов роботи з нею. Захистити свій ринок. Рішення про заходи захисту буде прийнято після консультацій. Уряд Росії займається аналізом ситуації, що склалася. А також розробляє наші дії в рамках Угоди про зону вільної торгівлі СНД і правил СОТ.

Четверте. Україна за газ не платить. Заборгованість величезна. Беруть газ з підземних сховищ. До осені буде повноцінний газову кризу.

П'яте. Величезний потік біженців. Десятки тисяч. Люди тікають від війни. Американська пропаганда стверджує, що вони їдуть «відпочити до бабусь». Цинізму немає меж.

У таких умовах розвивати відносини з Україною буде вкрай непросто, а з певних питань неможливо», - йдеться у повідомленні.

Поділитись: