Японський мультиплікатор Хаяо Міядзакі повернувся в кінематограф заради онука.

Японський мультиплікатор Хаяо Міядзакі повернувся в кінематограф заради онука.

Про це розповів його продюсер Тосіо Судзукі, пише Kotaku.

«Він сказав: «Я роблю це для мого внука». За допомогою своєї останньої роботи Міядзакі хоче сказати йому в майбутньому: «Дідусь пішов в інший світ, але він зробив цей фільм», — розповів Судзукі.

На думку продюсера, фанатів може здивувати така мотивація, але інші причини для повернення мультиплікатора йому невідомі.

У 2013 році Міядзакі оголосив про завершення кар'єри. Своє рішення він обґрунтував тим, що після роботи над проектом «Вітер міцнішає» у нього погіршився зір.

У 2015 році мультиплікатор заявив, що зніме свій заключний повнометражний мультфільм «Гусениця Боро». Мультфільм спочатку повинен був бути короткометражкою для показу в Токіо. Але Міядзакі вирішив, що це буде повнометражний фільм. Подробиць про новий фільм Міядзакі поки немає. Зйомки мали розпочатися 1 жовтня.

Японський режисер-аніматор Хаяо Міядзакі заснував студію Ghibli разом з режисером Такахата Ісао. Він зняв «Віднесених привидами», «Ходячий замок», «Принцесу Мононоке». За «Віднесених привидами» у 2003 році він отримав премію «Оскар».

Раніше повідомлялося, що презентація фільму «Гусениця Боро» запланована у 2019 році, якраз напередодні Олімпійських ігор-2020 у Токіо.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: