Політика

Мільярдер Сорос назвав адміністрацію Трампа «загрозою всьому світу»

26 січня, 2018 23:32
Політика/Мільярдер Сорос назвав адміністрацію Трампа «загрозою всьому світу»
Зберегти
Вигляд
Американський мільярдер та меценат Джордж Сорос назвав адміністрацію президента США Дональда Трампа «небезпекою для всього світу».

Американський мільярдер та меценат Джордж Сорос назвав адміністрацію президента США Дональда Трампа «небезпекою для всього світу».

Про це повідомляє The Hill.

Таку думку 87-річний Сорос висловив у кулуарах Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

«Я вважаю адміністрацію Трампа небезпекою для світу. Однак я розглядаю це як суто тимчасове явище, яке зникне у 2020 році або навіть раніше», — сказав він.

Крім того Сорос звернувся до соціальних мереж — Facebook та Twitter — закликаючи до більш суворих правил їхнього існування.

«Вони стверджують, що просто поширюють інформацію. Проте той факт, що вони є дистриб’юторами майже монопольного характеру, роблять їх комунальними підприємствами. Вони повинні підпадати під дію більш дорстких правил, спрямованих на збереження конкуренції, інновації та мати чесний і відкритий універсальний доступ», — заявив мільярдер.

Нагадаємо, 23 січня у Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Напередодні відкриття форуму у низці швейцарських міст пройшли акції проти візиту президента Трампа на економічний форум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп у Давосі: Коли розвивається Америка — розвивається увесь світ.

Пов`язані новини