Життя

Міліція зупинила незаконну ретрансляцію російських каналів у Дніпропетровській області

Життя/Міліція зупинила незаконну ретрансляцію російських каналів у Дніпропетровській області
Зберегти
Вигляд

Працівники міліції зупинили роботу кабельного оператора, який ретранслював російські телеканали, заборонені до поширення на території України, у селищі Солоне Дніпропетровської області. Техніку для ретрансляції вилучили, повідомляють у МВС.

«В ході заходів було вилучено наступне обладнання: 4 кабельні станції, 37 тюнерів для отримання сигналу, 5 супутникових тарілок, телевізори, інше комунікаційне обладнання», – йдеться у заяві.

25 березня Київський окружний адміністративний суд виніс ухвалу, відповідно до якої має бути призупинена ретрансляція чотирьох російських телеканалів в Україні – «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «НТВ-Мир» і «Россия-24».

17 липня Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу про забезпечення адміністративного позову, додавши до списку заборонених каналів «ТВ Центр - Іnternational» (ТVСІ).

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення та МВС домовились спільно контролювати виконання кабельними операторами у всіх регіонах України рішення щодо заборони трансляції цих каналів.

Пов`язані новини