Економіка

Міненергетики США знизило прогноз світового попиту на нафту в 2016 році

Економіка/Міненергетики США знизило прогноз світового попиту на нафту в 2016 році
Зберегти
Вигляд

Управління з енергетичної інформації (EIA) міністерства енергетики США вперше цього року знизило прогноз попиту на нафту в світі в 2016 році.

В опублікованому на звіті йдеться про те, що наступного року світове споживання нафти зменшиться на 150 тисяч барелів на добу – 94, 930 млн на добу (раніше передбачалось 95, 80 млн).

Водночас EIA повідомило, що нафта марки WTI у 2016 році буде коштувати в середньому $49,23, а нафта марки Brent - $54,07 за барель.

Водночас у четвер, 9 вересня, Ірак рекордно знизив вартість на власну назву - до трирічного мінімуму. Як повідомляє Reuters, на такі кроки Тегеран пішов у спробах залучити покупців з Азії.

Так, офіційна націнка нафти марки Iranian Light на жовтень цього року з була зменшена з 35 до 25 центів.

За останній рік ціни на топові марки Brent і WTI рухнули зі 120 доларів за барель до 48,67 і 44,49 доларів за барель відповідно. Міжнародні аналітики бангкокської аналітичної компанії Chart Partners Group закликали готуватись до нафти по 30 доларів.

Відомо, що доходи РФ від експорту нафти впали вдвічі. Крім того, Fitch спрогнозувало падіння видобутку нафти в Росії через санкції.

/ фото Trevor MacInnis / wikipedia

hromadske.tv

Пов`язані новини