Таким чином гірникам частково покриють заборгованість, виплативши загалом 220 мільйонів гривень.

Міністерство фінансів перерозподілило кошти на виплату заробітних плат українським шахтарям. Таким чином гірникам частково покриють заборгованість, виплативши загалом 220 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Зустрів в. о. Міністра фінансів Оксану Маркарову, яка повідомила мені, що вона, як виконувач обов`язків Міністра погодила перерозподіл коштів із статті реструктуризації (закриття шахт) на виплату зарплати гірникам — 220 млн грн! Ці кошти, в такий ситуації — це далеко не маленькі гроші», — написав Волинець у Facebook.

За його словами, заборгованість щодо заробітних плат гірникам державних шахт складає понад мільярд гривень.

Волинець додав, що шахтарі вимагатимуть надалі гідних умов праці та виділення з бюджету 2,8 мільярдів гривень на модернізацію шахт.

Нагадаємо, що на початку 2018 року в приміщенні Міненерговугілля працівники трьох шахт «Селидіввугілля» оголосили безстрокове голодування. Вони закликали, аби держава «привела в належний стан вугільну галузь і визнала, що на теперішній час без фінансової підтримки з боку держави своєчасна винагорода праці шахтарів неможлива».

Також на Волині близько 100 шахтарів вийшли в селі Старовойтове і перекрили дорогу, вимагаючи виплатити зарплату за липень-серпень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile