УКРАЇНА

Мінфін пропонує зобов'язати фізосіб з доходами понад 50 млн грн на рік подавати щорічну декларацію

9 січня, 2018 16:00
УКРАЇНА/Мінфін пропонує зобов'язати фізосіб з доходами понад 50 млн грн на рік подавати щорічну декларацію
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів пропонує зобов'язати фізичних осіб з високими доходами подавати щорічну декларацію.

Міністерство фінансів пропонує визначити фізичними особами з високими доходами кінцевих бенефіціарів великих платників податків.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Пропонується вважати фізособами з високими доходами тих, чий річний оподатковуваний дохід за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 млн грн.

Законопроект пропонує віднести до зазначеної групи платників податку власників 10% і більше статутного капіталу або права голосу придбаних акцій юрособи-нерезидента, яке задекларувало прибуток за минулий податковий період EUR 10 млн і більше.

Зазначається, що за результатами деклараційної кампанії за 2016 рік 63 фізособи задекларували доходи на суму понад 7,658 млрд грн, унаслідок чого Державна фіскальна служба донарахувала 225,2 млн грн податку на доходи фізосіб і 26,6 млн грн військового збору.

Крім того, законопроект пропонує розширити повноваження ДФС отримувати інформацію про обіг коштів на банківських рахунках таких платників податків.

Нагадаємо, в Україні з 2018 року набув чинності наказ Міністерства фінансів про нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи.

Пов`язані новини