Україна готова рішуче відстоювати свої інтереси щодо єврооблігацій з погашенням в грудні 2015 року в англійському суді. Про це повідомила прес-служба Мінфіну України, коментуючи вчорашню заяву міністра фінансів РФ Антона Сілуанова.

У повідомленні говориться, що Мінфін України підтверджує, що компанія The Law Debenture Trust Corporation PLC, довіритель кредитора з єврооблігацій з терміном погашення в грудні 2015 року, формально почала провадження у Високому суді Англії.

Нагадаємо, 17 лютого Росія подала позов проти України до Високого суду Лондона, маючи намір стягнути з неї заборгованість по облігаціях в розмірі $ 3 млрд щодо так званого «боргу Януковича».

РФ свого часу відмовилася від пропозиції України в рамках боргової операції і не висувала офіційного зустрічної пропозиції щодо реструктуризації єврооблігацій на $ 3 млрд. Про це повідомив урядовий уповноважений питань управління щодо державних боргів Віталій Лісовенко.

Також, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше заявив, що Україна вводить мораторій на виплату так званого «боргу Януковича» у $3 млрд.

Поділитись: