Мовлення військового радіо «Голос Донбасу» розпочнеться у лютому, про це на брифінгу в Маріуполі повідомив член моніторингової місії Мінінфорполітики у зоні АТО Олександр Бригинець.

«В цьому місяці вперше відбудеться запуск військового радіо «Голос Донбасу», для мовлення якого Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, на рішення Комісії при Міністерстві інформаційної політики України, виділив 6 радіочастот», - повідомив Бригинець.

У Мінінформполітики зазначають, що радіо створене на базі Державного комітету телебачення і радіомовлення україни із залученням відомих журналістів Донбасу.

«Місія радіо «Голос Донбасу» - сприяти демократії в Донецькій і Луганській областях України через поширення незалежних новин про ситуацію в регіоні, особливо в окупованих районах - без цензури,  ґрунтуючись на принципах об'єктивної журналістики», - додав Бригинець.

Окрім того, з березня 2016 року у зоні проведення АТО запрацює радіостанція ЗСУ, контент якої, головним чином розважальний, буде спрямований на українських військовослужбовців. Міноборони шукає ведучих для цього радіо.

/ фото з відкритих джерел

Поділитись: