Про це у коментарі Громадському розповіла перша заступниця міністра Еміне Джапарова, на яку покладено функції виконуючої обов'язки міністра інформаційної політики.

Міністерство інформаційної політики продовжить працювати за стратегією, напрацьованою під керівництвом Юрія Стеця, попри те, що сам Стець 31 травня написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я.

Про це у коментарі Громадському розповіла перша заступниця міністра Еміне Джапарова, на яку покладено функції виконуючої обов'язки міністра інформаційної політики на час перебування Стеця в лікарні.

«Щодо подальшої долі міністерства, то ми будемо продовжувати ті стратегічні напрямки, які напрацьовані міністерством, а саме: інформаційна реінтеграція Донбасу та Криму, популяризація України в світі, інформаційна безпека та в її рамках створення системи стратегічних комунікацій. Є державний секретар, є заступник міністра Золотухін, який курує питання інформаційної безпеки, у мене є питання інформаційної реінтеграції Донбасу. Ми будемо продовжувати працювати в тому робочому режимі, в якому ми працювали», – сказала вона.

Джапарова також додала, що за процедурою, після передачі міністра заяви на звільнення голові Верховної ради Андрію Парубію, це рішення буде направлене на розгляд профільного комітету після чого винесене на голосування в парламенті. І тому, коли саме буде погоджено відставку Стеця – «наразі це неможливо передбачити».

«Не мені вирішувати чи потрібно міністерство чи ні, але від себе скажу, що перед міністерством стоїть багато задач, які варто впроваджувати», – підсумувала вона.

Нагадаємо, 31 травня міністр інформаційної політики Юрій Стець написав заяву про відставку з посади за станом здоров’я.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: