УКРАЇНА

Мінінфраструктури заважає декомунізувати залізничні станції — глава «Укрзалізниці»

10 лютого, 2017 15:03
УКРАЇНА/Мінінфраструктури заважає декомунізувати залізничні станції — глава «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд
Очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун звинуватив Міністерство інфраструктури в тяганині в питанні перейменування залізничних станцій.

Очільник «Укрзалізниці» Войцех Балчун звинуватив Міністерство інфраструктури в тяганині в питанні перейменування залізничних станцій.

Про це він написав у facebook.

За словами Балчуна, «Укрзалізниця» з минулої осені просить Мінінфраструктури надати висновки місцевим органам влади про перейменування залізничних станцій в рамках декомунізації. Оскільки саме органи місцевої влади повинні ухвалити рішення про перейменування на своїх сесіях, але за погодженням з Мінінфраструктури.

За словами, Балчуна, на сьогодні міністерство надало висновки щодо перейменування тільки 12 залізничних станцій при необхідних 28.

Зокрема, Мінінфраструктури надало висновки про перейменування станцій: Дніпропетровськ-Вантажний на Фабричний, Дніпропетровськ-Ліски на Дніпро-Ліски, Дніпропетровськ-Головний на Дніпро-Головний, Дніпропетровськ-Південний на Лоцманська, Дніпродзержинськ на Кам’янське, Дніпродзержинськ-Лівобережний на Кам’янське-Лівобережне, Дніпродзержинськ-Пасажирський на Кам’янське-Пасажирське, Цюрупинськ на Олешки, Красний Лиман на Лиман, Кіровоград на Кропивницький, Іллічівськ на Чорноморськ та Іллічівськ-Поромна на Чорноморськ-Поромна.

Нагадаємо, уряд оприлюднив рішення про відкликання повноважень Мінінфраструктури з управління «Укрзалізницею».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфлікт навколо «Укрзалізниці»: причини і версії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини