Міністерка з питань розвитку громад та територій Альона Бабак, Київ, 26 травня 2016 року
Фото:

Фото: Космач Олександр/УНІАН

Депутатка від «Слуги Народу» Роксолана Підлісна зазначила, що міністерка з питань розвитку громад та територій Альона Бабак написала заяву про звільнення.

Про це вона сказала в ефірі «Суспільного».

На питання журналіста щодо інформації про можливе звільнення депутатка відповіла:

«Це правда. Нам відомо, що вона написала заяву про звільнення за власним бажанням».

Підласа додала, що не здивована такому рішенню Бабак, але невідомо, чи відбудеться ця відставка.

«За це мають проголосувати у Верховній Раді, а комітет має заслухати міністерку, щонайменше її звіт, почути про причини звільнення та заслухати кандидата на посаду. Я не знаю, чи це правда про те прізвище, яке називають сьогодні. Завтра один із кандидатів буде представлений фракції «Слуга Народу», — зазначила депутатка.

Раніше «Українська Правда» з посиланням на співрозмовників у фракції «Слуга Народу» та Кабміні повідомила, що наступником Бабак може стати голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Про те, що новим міністром із розвитку громад може стати Шмигаль пише «НВ» з посиланням на депутата «Слуги Народу» Олександра Качуру.

Денис Шмигаль народився в 1975 році у Львові. Навчався у Львівській політехніці, яку закінчив в 1997 році. У 2009-2013 роках працював на керівних посадах у Львівській ОДА. Після Майдану був заступником начальника Головного управління Міндоходів у Львівській області. З січня 2018 року — директором Бурштинської ТЕС, яка входить до складу ДТЕК Ріната Ахметова.

Нагадаємо, Альона Бабак — колишня депутатка від «Самопомочі», обіймала посаду заступниці голови комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. 29 серпня 2019 року її призначили міністеркою з питань розвитку громад та територій.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «іноземні мови» (англійська та французька). Під час надання Православній церкві України томосу про автокефалію була однією з 47 депутатів, що звернулися до Конституційного суду з проханням визнати неконституційним звернення Верховної Ради до Вселенського патріарха.

Поділитись: