УКРАЇНА

МЗС попереджає про можливість подальшого скасування рейсів до ОАЕ

2 січня, 2017 16:48
УКРАЇНА/МЗС попереджає про можливість подальшого скасування рейсів до ОАЕ
Зберегти
Вигляд
Через складні погодні умови в Об’єднаних Арабських Еміратах можуть надалі скасовуватись або переноситись авіарейси з України

Через складні погодні умови в Об’єднаних Арабських Еміратах можуть надалі скасовуватись або переноситись авіарейси з України.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України

«Починаючи з 29 грудня 2016 року, через складні погодні умови (густий туман) в аеропортах міста Дубай та міста Шарджа (Об’єднані Арабські Емірати) було відмінено або перенесено велику кількість рейсів», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, згідно з інформацією Національного центру метеорології та сейсмології ОАЕ, існує висока вірогідність продовження протягом найближчих днів складних погодних умов.

«У цьому зв’язку попереджаємо громадян України, які планують свої подорожі, про можливість подальшого скасування/затримки рейсів в ОАЕ, а також значний термін очікування наступних рейсів. Консульство України в місті Дубай та Посольство України в ОАЕ продовжує тримати зазначене питання на контролі та вживає заходів з метою захисту прав та інтересів громадян України», — зазначається у повідомленні.

Крім того повідомляється, що посольство України в ОАЕ поінформувало про ситуацію в аеропортах країни Міністерство інфраструктури України, аеропорти «Бориспіль», «Київ», «Одеса», представництва авіакомпаній в Україні – «Міжнародні авіалінії України», «AirArabia» та «FlyDubai».

Раніше повідомлялося, що понад 100 українських туристів три доби не можуть вилетіти з ОАЕ.

Пов`язані новини