УКРАЇНА

Міністр фінансів представив членів Наглядової ради «Приватбанку»

23 грудня, 2016 17:22
УКРАЇНА/Міністр фінансів представив членів Наглядової ради «Приватбанку»
Зберегти
Вигляд
Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк предствив членів Наглядової ради націоналізованого «Приватбанку».

Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк предствив членів Наглядової ради націоналізованого «Приватбанку».

Про це він заявив на прес-конференції у Києві.

До Наглядової Ради «Приватбанку» увійдуть керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, відомий банкір та керуючий партнер Apollo Management Андреа Монета, перша заступниця міністра фінансів Оксана Маркарова, фінансист Стівен А. Сіліг, уповноважений з перспективних проектів НАК «Нафтогаз Украіна» Сергій Олексієнко, консультант МВФ Енгін Акчакоча, директор-альтернат ЄБРР Артем Шевальов.

Голову Наглядової ради мають обрати її члени.

Наглядова рада у державному банку є вищим керівним органом, що здійснює контроль за діяльністю правління банку з метою збереження залучених у вклади грошей, забезпечення їх повернення вкладникам і захисту інтересів держави як акціонера державного банку.

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «Приватбанку».

Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів.

Перехідний період почався з 19 грудня. Також повідомлялося, що «Приватбанк» після націоналізації очолить екс-міністр фінансів Шлапак.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 21 грудня продав Міністерству фінансів Україні 100% акцій «Приватбанку» за 1 гривню.

Пов`язані новини